Грабовська Ольга

Грабовська Ольга

Спеціаліст з оренди комерційної нерухомості
Івано-Франківськ

Грабовська Ольга

Спеціаліст з оренди комерційної нерухомості
Івано-Франківськ
Верифікований профіль
9
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
9
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
4
Останній візит на сайт
вчора

Продаж комерційної нерухомості (6)

  • 195 000 грн
    1 696 грн/м²

    Січових Стрільців вул., 19

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    115 м²
    сьогодні
    Центр! Офісне приміщення з цілодобовим доступом, вул.Січових Стрільців, 115 кв/м, 3 поверх. При потребі є можливість докупити сусідній офіс і санвузол: - Кондиціонери, - Ліфт, - Безкоштовна парковка, - Оптоволоконний інтернет, - Комбіноване опалення. Ціна – 195000 у.о.
    Рієлтор
  • 280 000 $
    1 795 $/м²

    Січових Стрільців вул., 19

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    156 м²
    вчора
    Продаж офісу в центрі міста, вул.Січових Стрільців, 156 кв/м, 5 кімнат, 4 поверх з ліфтом: - Цілодобовий доступ, - Паркомісця, - Кондиціонери (спліт-системи), - Кухня, - 2 санвузли, - Панорамна лоджія, - Інтернет, - Комбіноване опалення. Ціна фіксована - 280000 у.о.
    Рієлтор
  • 576 000 $
    1 694 $/м²

    Незалежності вул., 36

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    340 м²
    сьогодні
    Продаж торгового приміщення в центрі міста на розі Стометрівки і вул.Січових Стрільців, 340 кв/м, 2 поверх торгового центру: - Широкий панорамний фасад, - Потужність електрики – 100 кВт, - Санвузол, - При потребі є орендарі. Ціна – 576000 у.о.
    Рієлтор
  • 336 000 $
    1 400 $/м²

    Незалежності вул., 36

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    240 м²
    сьогодні
    Продаж торгово-офісного приміщення в центрі міста на розі Стометрівки і вул.Січових Стрільців, 320 кв/м, 2 поверх торгового центру: - Широкий панорамний фасад, - Цілодобовий доступ, - Два санвузли, - Потужність електрики – 100 кВт. Ціна – 336000 у.о.
    Рієлтор
  • 350 000 $
    1 509 $/м²

    Січових Стрільців вул., 19

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    232 м²
    сьогодні
    Центр! Продаж офісного приміщення (окреме крило будівлі), вул.Січових Стрільців, 232 кв/м, 3 поверх з ліфтом. - Цілодобовий доступ, - Кондиціонери (спліт-системи), - 2 санвузли, - Сигналізація, - Оптоволоконний інтернет, - Паркомісця, - Комбіноване опалення. Ціна – 350000 у.о.
    Рієлтор
  • 802 000 $
    1 300 $/м²

    Січових Стрільців вул., 19

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    617 м²
    сьогодні
    Центр! Продаж престижного офісного центру (поверх), вул.Січових Стрільців, 617 кв/м, 4/5: - Окремий поверх, - Цілодобовий доступ, - Парковка, - Ліфт, - Комбіноване опалення. Ціна – 802000 у.о. (1300 за кв/м)
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: